LEGIMI

Od stycznia do grudnia 2020 w naszej bibliotece uzyskacie Państwo dostęp do platformy e-booków LEGIMI. Z oferty mogą skorzystać czytelnicy biblioteki, posiadający kartę biblioteczną. Po jej okazaniu, w bibliotece głównej będzie można otrzymać specjalny kod. Następnie, korzystając z podanego na naszej stronie www. linku do zasobu www.legimi.pl/mazowieckie, należy założyć konto na LEGIMI – wystarczy do tego adres e-mail czytelnika – i aktywować kod. Należy to zrobić w trakcie bieżącego miesiąca od momentu pobrania kodu – nieaktywowanie kodu we wskazanym okresie powoduje, że kod ten wygasa, a czytelnik traci możliwość ponownego ubiegania się o kod w kolejnych miesiącach. Z LEGIMI można korzystać także na tablecie lub smartfonie (należy pobrać dedykowaną aplikację) oraz na czytniku (oprócz czytników Kindle). Jedno konto może być aktywowane na dwóch urządzeniach. Kody ważne są miesiąc, po upływie tego czasu należy zgłosić się do biblioteki po nowy kod. Biblioteka dysponuje 35 kodami miesięcznie.

Kody lipcowe będziemy wydawać od 1 lipca, od godziny 11:00. Wcześniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Chętnych prosimy o zgłaszanie się na adres e-mail info@bibliotekaraszyn.pl. W treści e-maila należy podać numer karty bibliotecznej oraz swoje imię i nazwisko. Nie będziemy przyjmować zgłoszeń od osób, które nie są zapisane do naszej biblioteki. Pamiętajcie, że z jednego kodu można korzystać na dwóch urządzeniach!

Wszystkie tytuły w wykupionej części zasobu Legimi można sprawdzić na www.legimi.pl klikając na „ebooki i audiobooki” i zaznaczając opcję „abonament” – „abonament biblioteczny” i wpisując interesujący Państwa tytuł w wyszukiwarkę (lupka).