JOLLY ENGLISH: ANGIELSKI DLA DZIECI

[UWAGA: BRAK WOLNYCH MIEJSC!]

W kwietniu zaczynamy w bibliotece nowy cykl zajęć dla dzieci, tym razem będą to spotkania z językiem angielskim „Jolly English”. Podczas 45-minutowych zajęć prowadzonych w formie zabaw i gier, uczestnicy będą doskonalić swoją znajomość języka angielskiego, w przyjaznej i radosnej atmosferze. Do udziału zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat, które miały już wcześniej styczność z językiem angielskim.

Zapisy na zajęcia „Jolly English” prowadzimy e-mailowo: info@bibliotekaraszyn.pl, telefonicznie: 22 720 03 81 oraz na miejscu w bibliotece. W zgłoszeniach prosimy o podanie imienia i nazwiska, wieku oraz numeru telefonu. Pierwsze spotkanie odbędzie się 18 kwietnia br. o godz. 17:00. „Jolly English” będzie się odbywał cyklicznie, w każdą środę, do połowy czerwca br. Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY.

Zapisanych uczestników prosimy o punktualne przychodzenie na zajęcia i zgłaszanie nieobecności prowadzącemu. W przypadku dwóch lub więcej niezgłoszonych nieobecności zastrzegamy sobie możliwość skreślenia dziecka z listy uczestników i zaproszenie na jej/jego miejsce kolejnej osoby z listy rezerwowej.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

kwiecień: 18.04, 25.04

maj: 9.05, 16.05 ,23.05, 30.05

czerwiec: 6.06, 13.06

Informacji na temat „Jolly English” udziela prowadząca, Karolina Konofalska – pasjonatka języka angielskiego, absolwentka Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego Uniwersytetu Warszawskiego (licencjat w roku 2016 r.), obecnie studentka filologii angielskiej w Społecznej Akademii Nauk i lektorka w szkole językowej Perfect School w Mrokowie. Na co dzień bibliotekarz w GBP w Raszynie.