KURSY ONLINE

Drodzy Czytelnicy, zachęcamy do skorzystania z oferty bezpłatnych kursów językowych i specjalistycznych. Do wyboru mają Państwo kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i włoskiego, a także naukę szybkiego czytania oraz naukę szybkiego pisania bezwzrokowego na klawiaturze. Aby rozpocząć naukę, należy zgłosić się do biblioteki po specjalny kod aktywacyjny. Kody są aktywne do 31 sierpnia 2022! Pamiętajcie też, że trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem naszej biblioteki.

Zaletą kursów jest możliwość samodzielnej nauki w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu.

Jak skorzystać z kursów?

  1. Zgłoś się do biblioteki po kod aktywacyjny.
  2. Wejdź na stronę www.lerni.us i kliknij w przycisk AKTYWACJA (dolny lewy róg strony). Strona poprosi o adres e-mail, hasło (które trzeba samemu wymyślić) i kod aktywacyjny (w tym polu wpisujemy kod otrzymany z biblioteki, będzie on potrzebny tylko ten jeden raz). Po kliknięciu „aktywuj kupon” pojawi się panel z nauką języków obcych. W górnym lewym rogu możemy zmienić język, którego chcemy się uczyć. Domyślnie jest to język angielski.
  3. Jeśli chcesz uczyć się na kursach specjalistycznych, aktywuj najpierw konto na www.lerni.us (opis w punkcie 2.), a potem zaloguj się, używając tego samego adresu e-mail i hasła na www.czytaj123.pl lub www.pisz123.pl

W razie problemów skontaktuj się z biblioteką.

UWAGA! Osoby, które w poprzednich latach korzystały z oferty i założyły sobie konta, będą miały przedłużony do nich dostęp, bez konieczności zgłaszania się po nowy kod do nas.