KURSY ONLINE

Drodzy Czytelnicy, zachęcamy do skorzystania z oferty bezpłatnych kursów językowych i specjalistycznych. Do wyboru mają Państwo kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i włoskiego, a także naukę szybkiego czytania oraz naukę szybkiego pisania bezwzrokowego na klawiaturze. Aby rozpocząć naukę, należy zgłosić się do biblioteki po specjalny kod aktywacyjny. Kody są aktywne do 1 września 2021! Pamiętajcie też, że trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem naszej biblioteki.

Zaletą kursów jest możliwość samodzielnej nauki w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu.

Jak skorzystać z kursów?

  1. Zgłoś się do biblioteki po kod aktywacyjny.
  2. Wejdź na stronę www.lerni.us i kliknij w przycisk AKTYWACJA (dolny lewy róg strony). Strona poprosi o adres e-mail, hasło (które trzeba samemu wymyślić) i kod aktywacyjny (w tym polu wpisujemy kod otrzymany z biblioteki, będzie on potrzebny tylko ten jeden raz). Po kliknięciu „aktywuj kupon” pojawi się panel z nauką języków obcych. W górnym lewym rogu możemy zmienić język, którego chcemy się uczyć. Domyślnie jest to język angielski.
  3. Jeśli chcesz uczyć się na kursach specjalistycznych, aktywuj najpierw konto na www.lerni.us (opis w punkcie 2.), a potem zaloguj się, używając tego samego adresu e-mail i hasła na www.czytaj123.pl lub www.pisz123.pl

W razie problemów skontaktuj się z biblioteką.

UWAGA! Osoby, które w poprzednim roku korzystały z oferty i założyły sobie konta, będą miały przedłużony do nich dostęp, bez konieczności zgłaszania się po nowy kod do nas.