LEGIMI

Od stycznia do grudnia 2021 w naszej bibliotece uzyskacie Państwo dostęp do platformy e-booków i audiobooków LEGIMI. Z oferty mogą skorzystać czytelnicy biblioteki, posiadający kartę biblioteczną i mieszkający na terenie gminy Raszyn.

Kody aktywujemy na www.legimi.pl/mazowieckie, następnie należy założyć konto na LEGIMI – wystarczy do tego adres e-mail (lub – w przypadku osób, które już korzystały w poprzednich miesiącach – trzeba kliknąć w „mam już konto” i się zalogować). Kod należy aktywować w trakcie bieżącego miesiąca – nieaktywowanie go skutkuje wygaśnięciem.

Z LEGIMI można korzystać na komputerze, na tablecie lub smartfonie (należy pobrać dedykowaną aplikację) oraz na czytniku (oprócz czytników Kindle).

Kody ważne są miesiąc, po upływie tego czasu należy zgłosić się do biblioteki po nowy kod. Biblioteka dysponuje 40 kodami miesięcznie.

UWAGA! Jedno konto może być aktywowane na dwóch różnych urządzeniach (ale nie tego samego typu – np. na tablecie i na smartfonie tak, na dwóch tabletach nie). Zachęcamy do podzielenia się kontem z innym czytelnikiem!

Osoby, które nie aktywują kodu przed upływem jego terminu wygaśnięcia, muszą liczyć się z tym, że w kolejnych miesiącach nie otrzymają kodu.

Kody październikowe zostały wyczerpane, kody na listopad wydajemy od 2 listopada (wtorek) od godz. 9:00. Wcześniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Chętnych prosimy o zgłaszanie się na adres e-mail info@bibliotekaraszyn.pl. W treści e-maila należy podać numer karty bibliotecznej oraz swoje imię i nazwisko. Z uwagi na restrykcje dostawcy platformy Legimi, nie przyjmujemy zgłoszeń od osób, które nie są zapisane do naszej biblioteki oraz osób trzecich, które kontaktują się powołując na naszych czytelników.

Wszystkie tytuły w wykupionej części zasobu Legimi można sprawdzić na www.legimi.pl klikając na „ebooki i audiobooki” i zaznaczając opcję „abonament” – „abonament biblioteczny” i wpisując interesujący Państwa tytuł w wyszukiwarkę (lupka).