EMPIK GO

Nasi Czytelnicy mogą korzystać z kolejnej platformy e-booków,  audiobooków, podcastów i seriali audio, jaką jest Empik Go! W zasobie Empik Go jest już ponad 100.000 tytułów (i liczba ta stale rośnie).

Z oferty mogą skorzystać czytelnicy biblioteki, posiadający kartę biblioteczną i mieszkający na terenie gminy Raszyn.

Kody aktywujemy na www.empik.com/go/biblioteki/kod , następnie należy założyć konto na Empik.com – potrzebujecie do tego adres e-mail (lub wystarczy się zalogować, jeśli macie już konto w serwisie). Kod należy aktywować w trakcie bieżącego miesiąca – nieaktywowanie go skutkuje wygaśnięciem.

Kody ważne są miesiąc, po upływie tego czasu należy zgłosić się do biblioteki po nowy kod. Biblioteka dysponuje 20 kodami miesięcznie.

UWAGA! Jedno konto może być aktywowane na dwóch różnych urządzeniach (ale nie tego samego typu – np. na czytniku i smartfonie tak, na dwóch smartfonach nie). Zachęcamy do podzielenia się kontem z innym czytelnikiem!

UWAGA! Osoby, które mają na kontach długotrwale przetrzymane materiały biblioteczne, nie otrzymają kodu do czasu uregulowania zwrotu!

Osoby, które nie aktywują kodu przed upływem jego terminu wygaśnięcia, muszą liczyć się z tym, że w kolejnych miesiącach nie otrzymają kodu.

Październikowa pula kodów wydana, listopadowa będzie dostępna od 2 listopada od godz. 9:00. Wcześniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Chętnych prosimy o zgłaszanie się na adres e-mail info@bibliotekaraszyn.pl. W treści e-maila należy podać numer karty bibliotecznej, swoje imię i nazwisko ORAZ informację z której platformy chcecie skorzystać. Nie przyjmujemy zgłoszeń od osób, które nie są zapisane do naszej biblioteki oraz osób trzecich, które kontaktują się powołując na naszych czytelników. Każdy chętny może skorzystać tylko z jednej z platform w danym miesiącu (albo LEGIMI albo EMPIK GO albo Audioteka).