MULTISENSORYKA VOL. 3

Zajęcia multisensoryczne w bibliotece cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, dlatego od września 2018 r. ruszyła trzecia tura multisensoryki!

Spotykamy się w drugiej czytelni biblioteki głównej, przy ul. Poniatowskiego 20 w Raszynie,  prowadzącą jest Marta Kaczmarek, certyfikowana trenerka SMYKO-MULTISENSORYKI®, terapeutka i diagnosta SI.  Zajęcia są prowadzone dla dwóch grup: młodszej (chodzące jedno- i dwulatki) oraz starszej (dwu- i trzylatki przed przedszkolem). W każdej może być do 10 dzieci wraz z opiekunami. Zajęcia odbywają się w czwartki o 10:00 (grupa młodsza) i 11:30 (grupa starsza). Należy zabrać ubranko na zmianę i mokre chusteczki.

Zajęcia do końca grudnia 2018 są bezpłatne, finansowane ze środków Gminy Raszyn będących w dyspozycji Pełnomocnika Wójta ds. Profilaktyki Uzależnień – dziękujemy! Zapisy prowadzi, limit miejsc określa bezpośrednio pani Marta pod nr tel. 733-866-844. Informacje o ewentualnych wolnych miejscach prowadząca ogłasza najpóźniej na dzień przed zajęciami na: https://www.facebook.com/Sensoland