MULTISENSORYKA VOL. 3

Zajęcia multisensoryczne w bibliotece cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, dlatego od września 2018 r. rusza trzecia tura multisensoryki!

Spotykamy się, tak jak poprzednio, w drugiej czytelni biblioteki głównej, przy ul. Poniatowskiego 20 w Raszynie, a prowadzącą jest Marta Kaczmarek, certyfikowana trenerka SMYKO-MULTISENSORYKI®, terapeutka i diagnosta SI.  Zajęcia będą prowadzone dla dwóch grup: młodszej (chodzące jedno- i dwulatki) oraz starszej (dwu- i trzylatki). W każdej może być od 4 do 10 dzieci wraz z opiekunami. Zajęcia odbywać się będą w czwartki o 10:00 (grupa młodsza) i 11:30 (grupa starsza). Należy zabrać ubranko na zmianę i mokre chusteczki.

Zapisy na nową turę prowadzi, opłaty i limit miejsc określa bezpośrednio pani Marta pod nr tel. 733-866-844.