JOLLY ENGLISH VOL. 4

W październiku 2019 r. zaczynamy w bibliotece czwartą edycję spotkań z językiem angielskim „Jolly English”. Podczas 45-minutowych zajęć prowadzonych w formie zabaw i gier, uczestnicy będą doskonalić swoją znajomość języka angielskiego, w przyjaznej i radosnej atmosferze. Do udziału zapraszamy dzieci w wieku 6-8 lat, które miały już wcześniej styczność z językiem angielskim. „Jolly English” będzie się odbywał cyklicznie, w każdą środę o 17:00. Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY.

Zapisy na trzeci cykl zajęć „Jolly English” startują 1 października 2019. Zgłaszać się można e-mailowo: info@bibliotekaraszyn.pl, telefonicznie: 22 720 03 81 oraz na miejscu w bibliotece. W zgłoszeniach prosimy o podanie imienia i nazwiska, wieku oraz numeru telefonu oraz o wypełnienie karty zapisu – do pobrania poniżej.

Karta zgłoszenia udziału w JOLLY ENGLISH

Pierwsze spotkanie odbędzie się 23 października 2019 o godz. 17:00.

Harmonogram zajęć w cyklu jesienno-zimowym:

październik: 23.10, 30.10

listopad: 6.11, 13.11, 20.11, 27.11

grudzień: 4.12, 11.12, 18.12

Zapisanych uczestników prosimy o punktualne przychodzenie na zajęcia i zgłaszanie nieobecności prowadzącemu. W przypadku dwóch lub więcej niezgłoszonych nieobecności zastrzegamy sobie możliwość skreślenia dziecka z listy uczestników i zaproszenie na jej/jego miejsce kolejnej osoby z listy rezerwowej.

Informacji na temat „Jolly English” udziela prowadząca, Karolina Konofalska – pasjonatka języka angielskiego, absolwentka Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego Uniwersytetu Warszawskiego (licencjat w roku 2016 r.), obecnie studentka filologii angielskiej w Społecznej Akademii Nauk i lektorka w szkole językowej Perfect School w Mrokowie. Na co dzień bibliotekarz w GBP w Raszynie.