DOMEK Z SERCEM: WARSZTATY

Stowarzyszenie Projekt Raszyn 1809 oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Raszynie serdecznie zapraszają na charytatywne warsztaty twórcze „Domek z sercem”, podczas których uczestnicy w różnym wieku (wiek 10 +), pod opieką instruktorek z Muzeum Domków Lalek, Gier i Zabawek wykonują własnoręcznie MISIOWE DOMKI! Każdy ze stworzonych podczas warsztatów domków trafi do gabinetów Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii, gdzie umilą małym pacjentom czas i wspomogą procesy diagnostyczne.

Warsztaty odbędą się w sobotę, 23 listopada, w godzinach 11-16, w sali spotkań Gminnej Biblioteki Publicznej w Raszynie (ul. Poniatowskiego 20).

Do udziału zapraszamy wolontariuszy w różnym wieku (dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy). Bardzo zależy nam na integracji pokoleń i wspólnym spędzeniu czasu w ramach idei wolontariatuZe względu na to, że praca konstrukcyjna wymaga skupienia uwagi przez dłuższy czas, a na stołach są kleje, farby i ostre narzędzia, na warsztaty zapisujemy dzieci powyżej 10 roku życia.

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma imienny dyplom z podziękowaniem.

Zapisy prowadzimy e-mailowo (info@bibliotekaraszyn.pl) oraz telefonicznie (22 720 03 81) w godzinach pracy biblioteki.

Partnerem projektu jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Więcej o akcji „Domek z sercem” można przeczytać na stronie Muzeum Domków Lalek, Gier i Zabawek