AKTYWNE MAZOWSZE: KONKURS

[ZNAMY WYNIKI KONKURSU „AKTYWNE MAZOWSZE”]

Decyzją jury konkursu laureatami zostały następujące osoby:

I miejsce – MARCIN SOKOŁOWSKI (RASZYN) ze zwycięskim hasłem „Rekreacja, zdrowie, sporty – chodźmy razem na baseny, boiska i korty”

II miejsce – IGA WAWRYK (SŁOMIN)

III miejsce – AGNIESZKA SAWICKA (PŁOCK)

Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystego odsłonięcia muralu Igi Świątek (boisko przy Szkole Podstawowej w Raszynie) w listopadzie br. (dokładną datę podamy wkrótce)

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a wszystkim tym, którzy nadesłali swoje hasła bardzo dziękujemy za udział w konkursie!

Decyzja_jury_- protokół

Stowarzyszenie Projekt Raszyn 1809, Gminna Biblioteka Publiczna w Raszynie oraz Klub Sportowy Raszyn ogłaszają konkurs „AKTYWNE MAZOWSZE”.

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy Mazowsza, którzy ukończyli 13. rok życia.

Zadanie konkursowe polega na wymyśleniu hasła (max. 150 znaków), które promuje aktywność (nie tylko fizyczną), motywuje do pozytywnych zmian oraz podkreśla, że warto realizować  pasje i marzenia.

Hasła przyjmujemy (wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową) w bibliotece głównej, ul. Poniatowskiego 20 lub pod adresem info@bibliotekaraszyn.pl (w tytule wiadomości prosimy wpisywać „konkurs AKTYWNE MAZOWSZE”)

Na Wasze hasła czekamy do 24 października 2022!

Autorzy najlepszych haseł otrzymają: voucher do sklepu sportowego (1. miejsce), czytnik e-booków (2. miejsce) oraz smartband (3. miejsce).

Sponsorzy nagród: Starosta Powiatu Pruszkowskiego, Gminna Biblioteka Publiczna w Raszynie, Stowarzyszenie Projekt Raszyn 1809, Klub Sportowy Raszyn.

Konkurs jest częścią projektu „Marzenia nie realizują się same, czyli utalentowane Mazowsze” –
odsłonięcie muralu „Iga Świątek – dziewczyna z Raszyna” przy Szkole Podstawowej w Raszynie.

Szczegóły w regulaminie:

Regulamin konkursu AKTYWNE MAZOWSZE