Let’s fix it!

[Działalność LET’S FIX IT! zawieszamy na czas wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!]

Nie ma kto Ci sprawdzić wypracowania z angielskiego? Nie rozumiesz czegoś z gramatyki? A może chciałbyś z kimś przeczytać swój Personal Statement? Jeśli masz takie lub inne problemy, skorzystaj z bezpłatnego Kącika Porad Językowych FIX IT w naszej bibliotece (ul. Poniatowskiego 20). Na Twoje pytania postara się odpowiedzieć Dorota Szmajda-Kuberczyk, tłumaczka przysięgła języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem, w przeszłości także lektorka, laureatka olimpiady języka angielskiego, aktualnie autorka pytań do corocznego konkursu idiomów angielskich w XXXIII LO im. M. Kopernika w Warszawie. A także – mieszkanka Rybia.

Chętnych prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się do biblioteki i wpisanie na listę u dyżurnych bibliotekarzy. Zapisać się na konsultacje można także telefonicznie (22 720 03 81) i e-mailowo (info@bibliotekaraszyn.pl). Zapraszamy!