Sztuka makijażu: spotkanie z wizażystką

Paleta, pędzle i wyobraźnia to jej nieodzowne atrybuty. Z okazji Dnia Kobiet wszystkie Panie zaprosiłyśmy na spotkanie z Wiolettą Wypijewską-Stępień, profesjonalną wizażystką, jurorką w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu, ekspertką kobiecych magazynów i portali internetowych, wykładowczynią, prowadzącą szkolenia i współautorką albumu „The Art of make-up. Kreatywna sztuka makijażu” (Warszawa, 2014). Jako pierwsza Polka w historii zdobyła pierwsze miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Makijażu Profesjonalnego (Beauty International Dűsseldorf, 2010).

Podczas spotkania nasza mistrzyni pokazała prezentację z najciekawszymi autorskimi makijażowymi kreacjami, opowiadała o najmodniejszych obecnie trendach w kosmetyce i o swojej pracy m.in. przy stylizacji gwiazd w serialach, teledyskach, programach telewizyjnych, czy sesjach zdjęciowych. Wioletta wykonała też „na żywo” makijaż jednej z uczestniczek i udzieliła mnóstwo porad, jak się malować, żeby wyglądać i czuć się jak najlepiej. W luźnej i wesołej atmosferze, mimo śnieżnej zimy za oknem, uczestniczki spotkania mogły poczuć prawdziwą wiosnę!:)

Więcej o Wioletcie Wypijewskiej-Stępień i jej pasji na stronach www.wizazwarszawa.pl oraz www.facebook.com/wiolawypijewska/.

Spotkanie odbyło się 16 marca (w piątek) o godz. 18:00 w czytelni biblioteki głównej, przy ul. Poniatowskiego 20 w Raszynie.