JOLLY ENGLISH 2: ANGIELSKI DLA DZIECI

W październiku zaczynamy w bibliotece drugą edycję spotkań z językiem angielskim „Jolly English”. Podczas 45-minutowych zajęć prowadzonych w formie zabaw i gier, uczestnicy będą doskonalić swoją znajomość języka angielskiego, w przyjaznej i radosnej atmosferze. Do udziału zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat, które miały już wcześniej styczność z językiem angielskim i które nie brały udziału w pierwszej edycji.

Zapisy na zajęcia „Jolly English” prowadziliśmy od 17 września br. e-mailowo: info@bibliotekaraszyn.pl, telefonicznie: 22 720 03 81 oraz na miejscu w bibliotece, lista podstawowa zapełniła się bardzo szybko, uruchomiliśmy także listę rezerwową. W zgłoszeniach prosimy o podanie imienia i nazwiska, wieku oraz numeru telefonu. Pierwsze spotkanie odbędzie się 10 października br. o godz. 17:00. „Jolly English” będzie się odbywał cyklicznie, w każdą środę, do połowy grudnia br. Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY.

Harmonogram zajęć w cyklu jesiennym:

październik: 10.10., 17.10., 24.10., 31.10.

listopad: 7.11., 14.11., 21.11., 28.11.

grudzień: 5.12., 12.12., 19.12.

Kolejną edycję zajęć planujemy rozpocząć od drugiej połowy lutego 2019 r.

Zapisanych uczestników prosimy o punktualne przychodzenie na zajęcia i zgłaszanie nieobecności prowadzącemu. W przypadku dwóch lub więcej niezgłoszonych nieobecności zastrzegamy sobie możliwość skreślenia dziecka z listy uczestników i zaproszenie na jej/jego miejsce kolejnej osoby z listy rezerwowej.

Informacji na temat „Jolly English” udziela prowadząca, Karolina Konofalska – pasjonatka języka angielskiego, absolwentka Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego Uniwersytetu Warszawskiego (licencjat w roku 2016 r.), obecnie studentka filologii angielskiej w Społecznej Akademii Nauk i lektorka w szkole językowej Perfect School w Mrokowie. Na co dzień bibliotekarz w GBP w Raszynie.