BIBLIOLAB PIASECZNO

Reprezentacja naszej biblioteki wzięła udział w BiblioLABie, czyli zjeździe bibliotekarzy z Mazowsza, który odbył się 27 września br. w Piasecznie. Z racji naszej wieloletniej współpracy z bibliotekarzami z całej Polski w programie Sieć LABiB, byliśmy także zaangażowani w organizację zjazdu, głównie w kwestiach graficzno-promocyjnych.

BiblioLAB w Piasecznie był okazją do wymiany doświadczeń, zainspirowania się działaniem innych i zebrania nowych pomysłów na dalszą pracę w bibliotece. A także podzieleniem się dobrymi praktykami – w sesji eksperckiej nasza reprezentantka Karolina Konofalska opowiadała o Jolly English, czyli spotkaniach z językiem angielskim „na wesoło” dla dzieci w wieku szkolnym.

Pełną relację z piaseczyńskiego BiblioLABu przeczytać można na stronie Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno.