WARSZTATY KOMPUTEROWE 40+

W styczniu 2019 r. planujemy ruszyć z komputerowymi warsztatami tematycznymi dla osób w wieku powyżej 40 lat, które opanowały już obsługę komputera w stopniu podstawowym i chcą się dowiedzieć więcej o: zaawansowanym wyszukiwaniu informacji w Internecie, korzystaniu z e-usług typu e-zakupy, e-bankowość, zakładaniu i obsłudze konta na portalach społecznościowych typu Facebook, korzystaniu z pakietu Google (dokumenty, mapy, tłumacz itp.), e-komunikacji przez Skype itd.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety, która jest dostępna poniżej lub – w formie papierowej – na miejscu w bibliotece. Wypełnione ankiety można przesyłać na adres info@bibliotekaraszyn.pl lub zostawić w bibliotece u dyżurujących bibliotekarzy. Na podstawie ankiet przygotujemy warsztaty odpowiadające zgłoszonym potrzebom.

Pobierz: Ankieta Kurs Komputerowy 2019

Ankieta Kurs Komputerowy 2019 wersja Word

Na zajęcia będzie można przynosić własny sprzęt (laptop, tablet) lub skorzystać ze sprzętu bibliotecznego. W każdej grupie może być maksymalnie 10 osób.

Kurs poprowadzi pani Jolanta Dec – inżynier informatyk, grafik komputerowy, doświadczony edukator osób dorosłych i młodzieży, Latarnik Polski Cyfrowej.

Zajęcia będą realizowane raz w tygodniu, w godzinach przedpołudniowych i popołudniowych. Cykl potrwa do połowy kwietnia 2019 r.