KLUB MAM 5

W nowym roku wracamy z warsztatami dla rodziców oczekujących na dziecko lub mających dzieci w wieku 0-3 lata – tym razem zaprosiliśmy na spotkanie wokół integracji sensorycznej małych dzieci.

W trakcie teoretyczno-praktycznego warsztatu można było się dowiedzieć, co może powodować zaburzenia integracji sensorycznej, jak się mogą przejawiać u małych dzieci i jakie mogą być ich konsekwencje, jak wspierać rozwój niemowląt i małych dzieci w oparciu o metodę integracji sensorycznej, jakie zabawy i aktywności wpływają na prawidłowy rozwój dziecka.

Spotkanie odbyło się 15 lutego 2019, godz. 11-13, w drugiej czytelni biblioteki.

Prowadząca: Marta Kaczmarek, certyfikowana trenerka SMYKO-MULTISENSORYKI®, terapeutka i diagnosta SI.