PŁATKI WSPOMNIEŃ: WYSTAWA

W maju zapraszamy do oglądania „Płatków wspomnień” – wystawy malarstwa Joanny Czosneckiej-Kobryń. Artystka ukończyła Wydział Sztuk Pięknych UMK w Toruniu w pracowni prof. Stanisława Borysowskiego. Jej prace były prezentowane na wystawach indywidualnych i zbiorowych m.in. w Bazylei, Londynie, Laag Keppel. Oprócz malarstwa para się także fotografią, projektowaniem strojów i biżuterii.

Podczas wernisażu, który odbędzie się 10 maja o 18:00 w siedzibie biblioteki głównej (ul. Poniatowskiego 20), obrazy przemówią – poezjami Bogumiły Kędziory i Dagny Mach. Będzie też można obejrzeć animację autorstwa Łukasza Góreckiego, inspirowaną obrazami Artystki. Wstęp wolny!

Wystawa będzie prezentowana w holu biblioteki do końca maja br.

Wernisaż odbywa się w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, którego hasłem jest #biblioteka