KORONA PRZEZNACZENIA: SPOTKANIE AUTORSKIE

12 czerwca (środa) o godz. 18:00 w czytelni biblioteki odbędzie się spotkanie z warszawsko-raszyńskim duetem pisarskim: Moniką Magoską-Suchar i Sylwią Dubielecką, współautorkami powieści „Klątwa Przeznaczenia” i „Korona Przeznaczenia”. Autorki przybliżą nam współczesne możliwości wydawania książek (self- publishing, współfinansowanie, wydanie tradycyjne), a także drogę od pisarza-amatora tworzącego do szuflady do poczytnego autora. Podczas spotkania opowiedzą nam także o zmianach, jakie nastąpiły w ich życiu po udanym debiucie na rynku wydawniczym i o tym, co jeszcze przed nimi. Jedno możemy obiecać – będzie ciekawie i energetyzująco!

O autorkach:

Monika Magoska- Suchar – rocznik 1983, urodzona w Krakowie, ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie mama trzyipółletnich bliźniąt. Hoduje storczyki, wakacje najchętniej spędza w ukochanej Grecji, jest zakupoholiczką. Lubi mroczne lub otwarte zakończenia, które pozostawią zaintrygowanego czytelnika w niedosycie (finałową scenę z „Przeminęło z wiatrem” uważa za mistrzostwo).

Sylwia Dubielecka – rocznik 1983, urodzona w Warszawie, ukończyła filologię angielską na Wydziale Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie mama trójki maluchów. Kocha taniec, muzykę oraz rowerowe wycieczki krajoznawcze. Ostatnio zainteresowała się fotografią. Cechuje ją niepoprawny romantyzm i wiara w dobro, czemu daje wyraz w kreacji swoich bohaterów.

O książce „Korona Przeznaczenia”:

Były Mistrz Walk i jego ukochana uciekają ze Związku, aby rozpocząć wspólne życie na śnieżnej Północy, jednakże Przeznaczenie okazuje się silniejsze od marzeń. Przeszłość żąda od kochanków zadośćuczynienia za wyrządzone krzywdy. Severo, by ratować ukochaną, zostaje zmuszony do zawarcia krwawego paktu oraz wzięcia udziału w politycznej rozgrywce, której stawką jest tron Cesarstwa. Tymczasem Mrok, wykorzystując naiwność ukochanej byłego Mistrza, uwalnia się z wiekowego więzienia, by dopełnić zemsty i zmienić Los Kontynentu. Czy miłość może usprawiedliwić zbrodnię? Czy każdą krzywdę można wybaczyć?

Bohaterowie „Klątwy przeznaczenia” powracają w drugim, zamykającym serię tomie. Zmierz się z ciążącą nad nimi klątwą i poznaj zakończenie ich historii.

(Źródło opisu: Wydawnictwo NieZwykłe)