DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI: START

Na 10. spotkanie DKK zapraszamy 4 września 2020 o 18:00. Będziemy dyskutować o książce „Wiele demonów” Jerzego Pilcha. Spotkanie odbędzie się online na platformie Zoom.

Osoby, które chcą dołączyć do Klubu, proszone są o wcześniejszy kontakt z koordynatorką, Dagną Mach (info@bibliotekaraszyn.pl).

Co to jest Dyskusyjny Klub Książki? Grupa osób, które spotykają się, aby porozmawiać o książkach.

Dla kogo? Dla osób, które lubią czytać i rozmawiać o lekturze, poznawać nowych autorów i gatunki literackie. Ważne: uczestnicy nie muszą prowadzić poważnych dyskusji ani znać się na literaturze.

Jak często? Raz w miesiącu (zwykle pierwszy piątek miesiąca, godz. 18:00)

Gdzie? Druga czytelnia biblioteki głównej (ul. Poniatowskiego 20, Raszyn) lub wirtualnie na platformie Zoom

Co będziemy czytać? To, co chcemy! W klubie wybieramy lektury demokratycznie.

Zapewniamy swobodną atmosferę, gorącą herbatę i słodkie przekąski 🙂

Spotkanie organizacyjne DKK odbyło się 8 listopada 2019 r.

Dotychczas omówione przez Klubowiczów książki: „Krivoklat” Jacka Dehnela (6 grudnia 2019), „Płotka” Lisy Brennan-Jobs (10 stycznia 2020), „Kamerdyner” Marka Klata (7 lutego 2020), „Opowiadania bizarne” Olgi Tokarczuk (6 marca 2020), „Uległość” Michela Houellebecqa (3 kwietnia 2020 – spotkanie zdalne na platformie Zoom), „Ślady” Jakuba Małeckiego (8 maja 2020 – spotkanie zdalne na platformie Zoom), „Kult” Łukasza Orbitowskiego (5 czerwca 2020 – spotkanie zdalne na platformie Zoom), „Mim” Szymona Słomczyńskiego (3 lipca 2020 – spotkanie zdalne na platformie Zoom).