WYPOŻYCZENIE NA ZAMÓWIENIE

Biblioteka główna oraz filia w Jaworowej pozostają zamknięte dla Czytelników, jednak w trosce o Wasze czytelnicze potrzeby w tym trudnym dla nas wszystkim czasie uruchomiliśmy usługę „wypożyczenie na zamówienie”.

Zamówień na biblioteczne zbiory można dokonywać:

• przez elektroniczne konto czytelnika (instrukcję, jak je założyć, znajdziecie tutaj),
  • e-mailowo (biblioteka główna: info@bibliotekaraszyn.pl, filia: jaworowa@bibliotekaraszyn.pl)
  • lub telefonicznie w godzinach dyżurów bibliotekarzy (biblioteka główna: pon-pt 9-16:30, tel. 22 720 03 81; filia pon, śr, czw, pt 14-17, tel. 513 618 775).

Odbiór pozycji umawiamy na konkretny dzień i godzinę tak, by odbył się możliwie bezkontaktowo. Pod drzwiami biblioteki prosimy dzwonić na podany na drzwiach numer i poczekać na bibliotekarza.

Zwroty należy wyłożyć do przygotowanego i oznaczonego pudełka pod drzwiami.

Uwaga! W dniach 26 marca – 9 kwietnia 2021 filia w Jaworowej nie realizuje zamówień (urlop bibliotekarza).