JOLLY ENGLISH

[Lista podstawowa uczestników jest już zamknięta]

W marcu 2023 powracamy z cyklem zajęć dla dzieci i młodzieży „Jolly English: angielski na wesoło”. Podczas 45-minutowych zajęć prowadzonych w formie zabaw i gier, uczestnicy będą doskonalić swoją znajomość języka angielskiego, w przyjaznej i radosnej atmosferze. Do udziału zapraszamy osoby w wieku 7-9 lat, które miały już wcześniej styczność z językiem angielskim.

Zapisy na zajęcia „Jolly English” prowadzimy e-mailowo: info@bibliotekaraszyn.pl, telefonicznie: 22 720 03 81 oraz na miejscu w bibliotece. W zgłoszeniach prosimy o podanie imienia i nazwiska, wieku oraz numeru telefonu. Pierwsze spotkanie odbędzie się 1 marca o godz. 17:00. „Jolly English” będzie się odbywał cyklicznie, w każdą środę, do połowy maja br. Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY.

Zapisanych uczestników prosimy o punktualne przychodzenie na zajęcia i zgłaszanie nieobecności prowadzącemu. W przypadku dwóch niezgłoszonych nieobecności zastrzegamy sobie możliwość skreślenia dziecka z listy uczestników i zaproszenie na jego miejsce kolejnej osoby z listy rezerwowej.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

marzec: 1.03, 8.03, 15.03, 29.03

kwiecień: 5.04, 12.04, 19.04, 26.04

maj: 10.05, 17.05

Informacji na temat „Jolly English” udziela prowadząca, Karolina Konofalska – pasjonatka języka angielskiego, absolwentka Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego Uniwersytetu Warszawskiego i filologii angielskiej w Społecznej Akademii Nauk. Na co dzień bibliotekarz w GBP w Raszynie.