KURSY ONLINE

Drodzy Czytelnicy, zachęcamy do skorzystania z oferty bezpłatnych kursów językowych. Do wyboru mają Państwo kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego. Aby rozpocząć naukę, należy zgłosić się do biblioteki po specjalny kod aktywacyjny. Pamiętajcie też, że trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem naszej biblioteki.

Zaletą kursów jest możliwość samodzielnej nauki w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu.

Instrukcja aktywacji do platformy Lerni:

  1. W celu uzyskania kodu prosimy zgłosić się do wypożyczalni biblioteki głównej, ul. Poniatowskiego 20.
  2. Kody aktywujemy na Lerni – kurs językowy online
  3. Kolejnym krokiem jest wpisanie swojego adresu e-mail, za pomocą którego będzie odbywało się logowanie do kursu oraz podanie utworzonego przez siebie hasła, a następnie wpisanie kodu.
  4. Należy zaakceptować regulamin oraz wybrać opcję „Aktywuj kupon”.
  5. Logowanie odbywa się na stronie Lerni – kurs językowy online – logowanie

Osoby, które korzystały z oferty lerni.us w poprzednich latach i mają już założone konta, logują się na podane wcześniej dane. Jeśli ktoś zapomni hasła, można skorzystać z opcji „zapomniałem hasła” i przejść procedurę jego odzyskania (podając adres mailowy, na który przyjdzie link do utworzenia nowego hasła).  Konta założone w poprzednich latach będą miały przedłużony  dostęp do platformy – bez konieczności zgłaszania się po nowy kod do nas.

Przeglądanie zawartości kursu:

Aby przejść do modułu nauki należy wybrać w górnym menu „Nauka”, gdzie możemy wybrać odpowiedni poziom, rozdział i lekcję. By powrócić do konta – klikamy ikonę domku.

Zachęcamy do skorzystania z wideoporadnika Ten pierwszy – Akademia TIK – języki obce 2.0 – zobacz jak działa Lerni oraz zaglądania na bloga Lerni