NASZE ZWIERZAKI

Szabel, czyli Bogumiła Maria Kędziora to członkini klubu literackiego „ Kaliope” działającego przy Centrum Kultury Raszyn. Od lat pisze poezje, ale dopiero od niedawna tę skierowaną do najmłodszych. Swoją pasją chętnie się dzieli, współpracując ze szkołami podstawowymi w Raszynie, Ładach i Mrokowie, gdzie uczestniczy w lekcjach i spotkaniach autorskich. Jest też autorką wierszy do przedstawień okolicznościowych i inspiracji plastycznych.

W wydanej w roku 2018 książce zatytułowanej po prostu „Wiersze dla dzieci” znajduje się ponad 20 krótkich wierszyków o tematyce zwierzęcej i warzywnej. Część z nich zostanie zaprezentowana podczas dwóch spotkań w bibliotece 2 października br. o 9:30 i 11:00. W spotkaniach udział wezmą grupy z Przedszkola nr 2 i Przedszkola nr 3 w Raszynie.

Po spotkaniach możliwość zakupu książeczki z autografem Autorki w cenie 12 zł.