ALE ODLOT: WARSZTATY O SAMOLOTACH

29 listopada o 17:00 odbędzie się u nas zupełnie odlotowy warsztat o samolotach!

Jeśli: masz 8-11 lat, interesujesz się samolotami, chcesz poznać historię początków lotnictwa, porozmawiać z mechanikiem samolotowym i stworzyć własny model maszyny latającej – te warsztaty są dla Ciebie!

Informacje i zapisy: info@bibliotekaraszyn.pl, 22 720 03 81.

Do udziału w warsztatach konieczne jest wypełnienie i dostarczenie do nas poniższego formularza.

PBKR_zgoda_wizerunek_dzieci_dane_osobowe

Warsztaty organizujemy w ramach projektu „Para-buch! Książka w ruch!”, realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego we współpracy z niemiecką fundacją Deutsche Telekom Stiftung w stu bibliotekach z całej Polski. Więcej informacji o projekcie: www.bibliotekaraszyn.pl/pociag-do-ksiazek-projekt/ oraz www.parabuch.org