BIBLIOTEKA ZAMKNIĘTA

Szanowni Państwo,

W związku ze znaczącym wzrostem zachorowań na Covid-19 w naszym kraju informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Raszynie (wraz z filią) od 15 marca (poniedziałek) do 16 kwietnia 2021 roku będzie zamknięta dla Czytelników. Rezerwacje materiałów bibliotecznych oraz terminy zwrotu przypadające na ten okres zostaną przedłużone.

Zachęcamy w tym czasie do skorzystania z usługi „Wypożyczenie na zamówienie” oraz naszych zasobów e-książek (IBUKLibra, Legimi).

W razie pilnych spraw prosimy kontaktować się z nami telefonicznie (biblioteka główna tel. 22 720 03 81 w godz. 9-16:30, filia w Jaworowej tel. 513 618 775 w godz. 14-17 (poza wt) lub całodobowo e-mailowo (info@bibliotekaraszyn.pl, jaworowa@bibliotekaraszyn.pl).

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Podstawy prawne:

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii