BIBLIOTEKA ZAMKNIĘTA

Szanowni Państwo,

W związku z dużą ilością zachorowań na Covid-19 w naszym kraju informujemy, że zgodnie z obecnymi przepisami budynek Gminnej Biblioteki Publicznej w Raszynie (wraz z filią) od 15 marca (poniedziałek) do 23 kwietnia 2021 roku będzie zamknięty dla Czytelników. Rezerwacje materiałów bibliotecznych oraz terminy zwrotu przypadające na ten okres zostaną przedłużone (z wyjątkiem materiałów zarezerwowanych przez kolejne osoby).

Zachęcamy do korzystania w tym czasie z usługi „Wypożyczenie na zamówienie” oraz naszych zasobów e-książek (IBUKLibra, Legimi).

Wypożyczone materiały można zwracać bezkontaktowo do wrzutni ustawionych przed drzwiami frontowymi biblioteki głównej lub filii w Jaworowej (tam, skąd zostały wypożyczone).

W razie innych pilnych spraw prosimy kontaktować się z nami telefonicznie (biblioteka główna tel. 22 720 03 81 w godz. 9-16:30, filia w Jaworowej tel. 885 556 535 w godz. 14-17 (poza wt) lub całodobowo e-mailowo (info@bibliotekaraszyn.pl, jaworowa@bibliotekaraszyn.pl).

Dziękujemy za wyrozumiałość.