JOLLY ENGLISH 6

Zapraszamy na Jolly English online na Facebooku biblioteki – co środę, o 17:00 publikujemy kolejne materiały dla dzieci w wieku 6-8 lat, polecane przez Karolinę 🙂

Część materiałów będziemy udostępniać także tutaj:

Fruits

Bugs_World_Extra


Zapraszamy do udziału w Jolly English! Podczas 45-minutowych zajęć prowadzonych w formie zabaw i gier, uczestnicy doskonalą swoją znajomość języka angielskiego, w przyjaznej i radosnej atmosferze. Do udziału zapraszamy dzieci w wieku 6-8 lat, które miały już wcześniej styczność z językiem angielskim. „Jolly English” odbywa się cyklicznie, w każdą środę o 17:00. Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY.

Karta zgłoszenia udziału JOLLY ENGLISH

[Zapisy na nowy cykl trwają od 30 marca br.]

Harmonogram zajęć najbliższego cyklu:

[zostanie podany po otwarciu biblioteki]

Zapisanych uczestników prosimy o punktualne przychodzenie na zajęcia i zgłaszanie nieobecności prowadzącemu. W przypadku dwóch lub więcej niezgłoszonych nieobecności zastrzegamy sobie możliwość skreślenia dziecka z listy uczestników i zaproszenie na jej/jego miejsce kolejnej osoby z listy rezerwowej.

Informacji na temat „Jolly English” udziela prowadząca, Karolina Konofalska – pasjonatka języka angielskiego, absolwentka Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego Uniwersytetu Warszawskiego (licencjat w roku 2016 r.), obecnie studentka filologii angielskiej w Społecznej Akademii Nauk i lektorka w szkole językowej Perfect School w Mrokowie. Na co dzień bibliotekarz w GBP w Raszynie.