KSIĄŻKI Z SERCEM: KIERMASZ NA WOŚP

Od 15 grudnia do 14 stycznia trwał w bibliotecznym holu wielki świąteczny kiermasz książki używanej. Pośród przygotowanych przez nas, a podarowanych przez Was pozycji pojawiły się zarówno książki dla dzieci, jak i dla dorosłych, popularnonaukowe i podróżnicze, do śmiechu i do wzruszenia  – słowem – każdy znalazł coś dla siebie. W wybrane dni dzięki wolontariuszom WOŚP można było dodatkowo pięknie zapakować wybrane książki z przeznaczeniem na świąteczne prezenty pod choinkę.

Całkowity dochód z kiermaszu – ok. 4.300 zł – został przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na wsparcie okulistyki dziecięcej. Puszka stacjonarna, do której będzie można też, poza kiermaszem, wrzucać datki na ten cel będzie dostępna w godzinach pracy wypożyczalni biblioteki do 28 stycznia 2022. Dziękujemy i zapraszamy!