JOLLY ENGLISH: NOWY CYKL

W kwietniu 2024 ruszy kolejny cykl zajęć dla dzieci „Jolly English: angielski na wesoło”. Podczas 45-minutowych zajęć prowadzonych w formie zabaw i gier, uczestnicy doskonalą swoją znajomość języka angielskiego, w przyjaznej i radosnej atmosferze. Do udziału zapraszamy osoby w wieku 6-8 lat, które miały już wcześniej styczność z językiem angielskim.

[Lista rezerwowa] Zapisy na zajęcia „Jolly English” prowadzimy od 22 marca 2024 e-mailowo: info@bibliotekaraszyn.pl, telefonicznie: 22 720 03 81 oraz na miejscu w bibliotece. W zgłoszeniach prosimy o podanie imienia i nazwiska, wieku oraz numeru telefonu. Pierwsze spotkanie 8 kwietnia 2024 o godz. 17:00. Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY.

„Jolly English” będzie się odbywał cyklicznie, w każdy poniedziałek według harmonogramu:

kwiecień: 8.04, 15.04, 22.04, 29.04

maj: 6.05, 13.05, 20.05, 27.05

Zapisanych uczestników prosimy o punktualne przychodzenie na zajęcia i zgłaszanie nieobecności prowadzącemu. W przypadku dwóch niezgłoszonych nieobecności zastrzegamy sobie możliwość skreślenia dziecka z listy uczestników i zaproszenie na jego miejsce kolejnej osoby z listy rezerwowej.

Informacji na temat „Jolly English” udziela prowadząca, Karolina Konofalska – pasjonatka języka angielskiego, absolwentka Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego Uniwersytetu Warszawskiego i filologii angielskiej w Społecznej Akademii Nauk. Na co dzień bibliotekarz w GBP w Raszynie.