PROJEKT GRY PLANSZOWE W RASZYNOTECE

Gminna Biblioteka Publiczna w Raszynie zgłosiła do Budżetu Inicjatyw Społecznych Powiatu Pruszkowskiego projekt „Gry planszowe w Raszynotece” na kwotę 10.000. Z przyjemnością informujemy, że nasz projekt z numerem 18. został zakwalifikowany do głosowania, które odbędzie się w dniach 5-15 września br. Głosować może każdy mieszkaniec powiatu pruszkowskiego, więc liczymy na Was! Jeśli chcecie, żeby nasz dział z grami powiększył się o 80 tytułów, oddajcie na nas swój głos.

Można to zrobić online – link do głosowania w Budżecie Inicjatyw Społecznych Powiatu Pruszkowskiego lub offline, na miejscu, w bibliotece głównej (karty do głosowania będą wyłożone w holu, wypełnione zbierzemy i zawieziemy do starostwa powiatowego).

Link do projektu