WARSZTATY MAKRAMY

22 października 2021 (piątek) o 17:30 zapraszamy na warsztaty rękodzieła dla początkujących – będziemy tworzyć proste makramy ścienne. Poznamy także dekoracyjne sploty i węzły. Ponadto będzie można obejrzeć przedmioty użytkowe, ozdobione lub stworzone tą techniką, jak np. torby, breloczki, kwietniki, łapacze snów itp.

Chętnych do udziału w warsztatach zachęcamy do zgłaszania się do nas e-mailowo (info@bibliotekaraszyn.pl) i telefonicznie (22 720 03 81). W zgłoszeniach prosimy podawać adres e-mailowy i nr telefonu.

Materiały zapewnia biblioteka.

Prowadząca:

Małgorzata Bukowska – uwielbia tworzyć rzeczy użytkowe i dekoracyjne. Od najmłodszych lat każdą wolną chwilę spędza z farbami, kredkami, szkicownikiem, masami plastycznymi, drutami, szydełkami, sznurkami, mulinami, kordonkami i innymi materiałami rękodzielniczymi.  Najczęściej tworzy dla rodziny i znajomych, choć przez pewien czas prowadziła też sklep na etsy.com, gdzie wystawiała przedmioty użytkowe i dekoracyjne na zamówienie dla ludzi z całego świata.