NOWE E-BOOKI W IBUK LIBRA

W związku z Ogólnopolskim Tygodniem Bibliotek IBUK LIBRA, platforma internetowa, na której mamy wykupiony dostęp do ponad tysiąca trzystu publikacji, dodała nam do zasobów kolejne trzy tysiące e-booków z zakresu literatury pięknej! Są to bestsellery z ostatnich lat, m.in. autorstwa Remigiusza Mroza, Marcina Wrońskiego, Katarzyny Bereniki Miszczuk, Wojciecha Miłoszewskiego, Łukasza Orbitowskiego, Marcina Wichy i wielu innych, także zagranicznych pisarzy i pisarek. Lista nowych książek, wraz z bezpośrednimi linkami do IBUK LIBRA, jest do pobrania poniżej.

E-booki-promocja-maj-lista

Książki z dodatkowego zasobu będą dostępne do 3 czerwca br.

Przypominamy, że z platformy LIBRA.IBUK.PL można skorzystać zarówno na miejscu, w bibliotece, jak i zdalnie: w domu, w pracy, czy na uczelni – wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu.  W razie problemów, bibliotekarze chętnie pomogą – osobiście, poprzez e-mail (info@bibliotekaraszyn.pl) i telefonicznie (22 720-03-81). Warto także zapoznać się z pomocnymi filmikami instruktażowymi na stronie http://libra.ibuk.pl/pomoc.

Osoby, które w zeszłych latach korzystały z platformy i założyły konta MyIBUK, wciąż będą mieć do nich dostęp, a jeśli wyświetli się komunikat o utracie ważności kodu PIN – należy się wtedy zgłosić do biblioteki po nowy kod. Zachęcamy do skorzystania z oferty!