CZYTAM SOBIE… 2019-2020

Zakończyliśmy VII edycję akcji „CZYTAM SOBIE… w bibliotece” , która trwała od października 2019 do maja 2020. Koordynatorką akcji jest Krystyna Zawadzka, bibliotekarz Filii w Jaworowej.

W akcji promującej naukę czytania brały udział dzieci w wieku od 6 do 8 lat. Każdą przeczytaną samodzielnie książeczkę nagradzaliśmy kolorową naklejką. Naklejki gromadziliśmy w imiennych notesach zdeponowanych w bibliotece. Do nauki samodzielnego czytania zalecaliśmy zestawy książeczek wydawnictwa Egmont.

Niniejszym wszem i wobec ogłaszamy, że niekwestionowaną zwyciężczynią VII edycji akcji „CZYTAM SOBIE… w bibliotece” została Aniela Stryjakiewicz, siedmiolatka, która przeczytała samodzielnie aż 56 książeczek i tym samym zebrała 56 naklejek. Aniela otrzymała od nas Dyplom uznania i upominek w nagrodę.

Drugie miejsce zajęła Zosia Sobierajska (przeczytała 11 książeczek) – otrzymała od nas Dyplom i upominek.

Trzecie miejsce przypadło Lenie Markwat (przeczytała 10 książeczek) – także nagrodziliśmy Laureatkę Dyplomem i upominkiem.

Wszystkim Uczestnikom gratulujemy udziału w tej jakże trudnej zabawie trwającej aż siedem miesięcy!

Kolejna edycja akcji „Czytam sobie… w bibliotece!” zacznie się w październiku 2020 r. i potrwa do maja 2021.