JOLLY ENGLISH VOL. 5

W styczniu 2020 r. zaczęliśmy w bibliotece piątą edycję spotkań z językiem angielskim „Jolly English”. Podczas 45-minutowych zajęć prowadzonych w formie zabaw i gier, uczestnicy doskonalą swoją znajomość języka angielskiego, w przyjaznej i radosnej atmosferze. Do udziału zapraszamy dzieci w wieku 6-8 lat, które miały już wcześniej styczność z językiem angielskim. „Jolly English” odbywa się cyklicznie, w każdą środę o 17:00. Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY.

[Zapisy na nowy cykl trwają]

Harmonogram zajęć najbliższego cyklu:

[zostanie podany po otwarciu biblioteki]

Zapisanych uczestników prosimy o punktualne przychodzenie na zajęcia i zgłaszanie nieobecności prowadzącemu. W przypadku dwóch lub więcej niezgłoszonych nieobecności zastrzegamy sobie możliwość skreślenia dziecka z listy uczestników i zaproszenie na jej/jego miejsce kolejnej osoby z listy rezerwowej.

Informacji na temat „Jolly English” udziela prowadząca, Karolina Konofalska – pasjonatka języka angielskiego, absolwentka Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego Uniwersytetu Warszawskiego (licencjat w roku 2016 r.), obecnie studentka filologii angielskiej w Społecznej Akademii Nauk i lektorka w szkole językowej Perfect School w Mrokowie. Na co dzień bibliotekarz w GBP w Raszynie.