[ODWOŁANE] EKOZAJĄCZEK ZE SŁOMY

[WARSZTATY ODWOŁANE]

Gminna Biblioteka Publiczna w Raszynie zaprasza dzieci w wieku 8-12 lat, wraz z opiekunami na rodzinne warsztaty przedwielkanocne (1 dziecko=1 opiekun). Ze słomy, sznurka i guzików będziemy robić wielkanocne ekozajączki. Można przynieść własne guziki, fasolę (lub inne drobne obiekty, z których można zrobić zajączkowe oczy), a także pistolet z klejem na gorąco.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie chęci udziału telefonicznie (22 720 03 81) lub e-mailowo (info@bibliotekaraszyn.pl) oraz o wypełnienie karty zapisu i dostarczenie jej do biblioteki (osobiście lub mejlem w postaci skanu na adres info@bibliotekaraszyn.pl).

Karta zgłoszenia udziału w warsztatach Ekozajączek ze słomy

Warsztaty odbędą się 27 marca (piątek) o 17:00 w czytelni biblioteki głównej, ul. Poniatowskiego 20 w Raszynie.