TYDZIEŃ BIBLIOTEK 2020

Z uwagi na obowiązujące określone ograniczenia, nakazy i zakazy w związku z epidemią koronawirusa tegoroczna siedemnasta edycja Tygodnia Bibliotek – ogólnopolskiego programu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich – odbył się online. Hasłem przewodnim w tym roku jest „Zasmakuj w bibliotece”, więc przygotowałyśmy dla Was całe menu:

8 maja, godz. 17:00 – Dzień Bibliotekarza – instrukcja do pracy plastycznej „Zrób sobie sówkę” (profil biblioteki na Facebooku)

8 maja, godz. 18:00 – literacka uczta, czyli spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki – omawialiśmy „Ślady” Jakuba Małeckiego (platforma Zoom)

13 maja, godz. 17:00 – Jolly English (profil biblioteki na Facebooku)

11-15 maja, godz. 11:00 – książkowe przekąski, czyli codzienne opowieści o książkach, które kochamy (kanał biblioteki na YouTube, profil biblioteki na Facebooku)

15 maja, godz. 17:00 – instrukcja do pracy plastycznej „Smaczna zakładka” (profil biblioteki na Facebooku)

Życzymy smacznego wszystkim pożeraczom książek (mniam, mniam!)