ŚWIĄTECZNE WARSZTATY SENSORYCZNE

10 grudnia (piątek) o 17:30 zapraszamy do czytelni biblioteki głównej (ul. Poniatowskiego 20 w Raszynie) na świąteczne warsztaty sensoryczne. Podczas warsztatów poczujemy nadchodzące Święta Bożego Narodzenia zmysłami: będziemy samodzielnie robić korzennie pachnące masy sensoryczne, z których wykonamy ozdoby na choinkę i własnoręcznie ozdobimy bombki. Do ozdabiania wykorzystamy mnóstwo brokatów, błyskotek i naturalnych elementów. Powstałe ozdoby mogą też posłużyć jako oryginalny prezent!

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-9 lat wraz z rodzicem/opiekunem.

Zapisy prowadzimy e-mailowo (info@bibliotekaraszyn.pl) oraz telefonicznie (22 720 03 81). W zgłoszeniach prosimy podać liczbę uczestników i wiek oraz numer kontaktowy.

Uczestników prosimy o przyniesienie własnych wałków do ciasta.

Prowadząca:

Marta Kaczmarek – dyplomowany terapeuta i diagnosta integracji sensorycznej, licencjonowany diagnosta i terapeuta Instytutu Psychologii Neurofizjologicznej INPP Polska, terapeuta wczesnej interwencji i wczesnego wspomagania rozwoju, Provider Indywidualnej Stymulacji Słuchu metodą Johansena IAS, instruktor masażu Shatnala, szkoleniowiec. Studentka Optometrii i Szkoły Ortoptystek. Właścicielka Sensoland. Prowadzi zajęcia ruchowe według autorskiego programu „Pampersiaki w akcji!”, pracuje w dziećmi od narodzin do 16 r.ż. Prywatnie mama 4 dzieci.