WYŻYWALNIK ARTYSTYCZNY 2: WARSZTATY

[UWAGA: warsztaty przeniesione na sobotę 18 marca.] 28 stycznia (sobota) o 10.00 w bibliotece głównej odbędą się warsztaty psychologiczno-plastyczne dla młodzieży i dorosłych „Wyżywalnik artystyczny 2: nasze potrzeby”.

Zgłoszenia przyjmujemy na info@bibliotekaraszyn.pl oraz pod tel. 22 720 03 81.

Zajęcia poprowadzi Karolina Zadrożna.

Opis warsztatów:

Warsztaty arteterapeutyczne (plastyczne) podczas których tym razem będziemy dotykać tematu naszych potrzeb. Do tworzenia będziemy wykorzystywać farby, kredki i wszystko to, co akurat będzie pod ręką i da się nanieść na kartkę papieru. Warsztaty nie wymagają żadnych umiejętności manualnych ani plastycznych. Na zajęciach sztuki plastyczne będą nam pomagały w pogłębianiu relacji ze sobą i nie będą w żaden sposób oceniane pod kątem estetycznym. Warsztaty nie są głęboką psychoterapią. Dotyczą pytań jakie sobie zadajemy na własny temat. Są czasem na spotkanie się ze sobą w celu lepszego poznania tego kim jesteśmy i jak odbieramy siebie i innych.