ZŁOWIESZCZY BARON: WARSZTATY

25 października w filii w Jaworowej odbyły się zajęcia inspirowane dreszczowcem dla najmłodszych, książką Alexandre’a Cote-Fourniera „Złowieszczy Baron”. Podczas warsztatów nasze kreatywne dzieci wykazały się talentem artystycznym tworząc własne maski w celu wystraszenia złowrogiego barona. Niesamowite pomysły zostały odwzorowane w pięknych dziełach, które z pewnością sprawią, że barona przez najbliższe noce będą dręczyć koszmary!

O książce:

Colin jest chłopcem obdarzonym ogromną wyobraźnią. Czasem ta szczególna cecha przysparza mu kłopotów. Chłopiec boi się na przykład schodzić do piwnicy, bo ma wrażenie, że w tym tajemniczym miejscu… ktoś go obserwuje. Colin próbuje sobie tłumaczyć, że to tylko jego umysł płata mu figle… Do chwili, kiedy ze starego obrazu przemawia do niego baron Albert Nieustępliwy. Duch tyleż natrętny, co wygłodniały. Jak Colin się go pozbędzie?

Złowieszczy baron to powieść z zabawną i wciągającą intrygą, mówiąca o tym, jak oswajać własne lęki i nie poddawać się tym, którzy próbują nas straszyć i szantażować.

/z materiałów wydawnictwa Polarny Lis/